Шкільний модуль «Урбаністика»

Шкільний модуль “Урбаністика” – це освітній проект з міського планування для дітей, спрямований на посилення участі молоді в сфері прийняття рішень в місті. Проект проходив з 19 вересня по 14 листопада 2016 року на базі Харківського санаторного навчально-виховного комплексу №13.

Мета проекту – формування у дітей та молоді розуміння основних принципів функціонування міста, існуючих проблем та способів їх вирішення, виховуючи таким чином нове покоління мешканців, які розуміють своє право на міське середовище та знають як його реалізувати. Крім того, в рамках проекту було передбачено залучення учнів до проведення соціологічних досліджень серед молоді, що надало можливості проаналізувати потреби та загальне ставлення дітей до міського простору та процесів, які відбуваються в ньому.

Організатори: ГО Urban Forms Center, аналітичний центр CEDOS та інтернет-журнал Mistosite за підтримки Charles Stewart Mott Foundation та за сприянням Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Більш детальна інформація на сторінці у Facebook.