Мобільний застосунок «Харківський архітектурний мануал»

Харківський архітектурний мануал — це цифровий путівник містом, що славиться своєю архітектурою модернізму. Застосунок має зручну мапу, на якій вказані об’єкти з текстовими описами і детальною інформацією, що складаються у маршрути. Унікальні авторські аудіогіди українською та англійською мовами супроводжуватимуть вас упродовж віртуальної або реальної подорожі. Роздивляючись архітектуру будівель, ви також знайдете рідкісні архівні фотографії, професійну сучасну зйомку і 3D моделі, що демонструють, якими ці об’єкти були упродовж 20-го століття, так і теперішній стан під час війни.

Якщо ви давно мріяли відвідати Харків і не можете дочекатися, коли приїдете у це мирне українське місто, то цей застосунок допоможе вам підготуватися до подорожі. Вам більше не потрібно шукати гіда, попередньо бронювати екскурсійну групу або тягти з собою друковані путівники, відволікаючись на пошук потрібних адрес у навігаторі. Застосунок спрощує пошук потрібних об’єктів, даючи чітке розуміння, де знаходиться об’єкт, як до нього дістатися, як він виглядає зараз з урахуванням усіх історичних змін міського простору.

Для справжніх поціновувачів архітектури, аби відчути себе присутніми у міському середовищі міста, не існує обмежень параметрами фізичного простору або часу, вартістю квитків та витратами на подорожі. Архітектурний мануал створює онлайн простір та дозволяє насолоджуватися прогулянкою містом навіть якщо ви знаходитеся за сотні і тисячі кілометрів.

Завантажуйте застосунок у App Store або Play Market.

Більш детальна інформація на сайті www.kharkiv.archmanual.app.

Організатори: Громадська організація Urban Forms Center у партнерстві з Будинком Мистецтв міста Брно та Brno Architecture Manual за фінансової підтримки House of Europe.